ali furkan yılmaz kişisel web bloguAli Furkan YILMAZ hello@alifurkan.org

HAKKIMDA

  • Ali Furkan
  • Ali Furkan
  • Grafik/Yazılım

Envato alternatifi arayanlara Sellfy

Envato da bildiğiniz üzere Themeforest olsun Codecanyon olsun ürün yayınlamak için ciddi katı kurallar mevcut. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım bir sistem olan sellfy.com üzerinde ürünlerinizi ekleyerek satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

. . . #bilisim 9 yıl önce

CloudFlare ile siteniz için C Class IP elde edin

Sektörünün en başarılı CDN firmalarınından birisi olan Cloudflare sitenize gelen saldırıları önlemek dışında size C Class IP imkanı da sunmakta. SEO ile uğraşan arkadaşlar bilirler genelde paravan bloglar için A Class, C Class ip'ye para ödemek zorunda kalırlar. Cloudflare kullanarak hem sitenize özel bir ip adresi elde edebilir, bu sizi Google'da daha iyi bir yere taşır. Hem de sitenize gelen saldırıları önleyebilirsiniz.

. . . #bilisim 9 yıl önce

StartSSL'den 1 yıl boyunca ücretsiz ssl servisi

Google amcanın da açıklaması üzerine bildiğiniz gibi artık güvenli bağlantılar google yükselişinizi olumlu yönde etkiliyor. Comodo SSL 3 aylık trial süre ile kullanıcılara deneme şansı veriyordu. Bunun üzerine StartSSL'de atağa kalkarak kullanıcılara 1 yıl boyunca deneyimleyebilecekleri SSL yani https servisi vermekte.

. . . #bilisim 9 yıl önce

Strato ile tanışma kampanyası

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmış olan Strato, müşterileriyle tanışmak için .com uzantılı alan adlarında 0.96$'lık bir fiyata gitti. Kısa süreli sürecek bu kampanyadan yararlanarak istediğiniz .com uzantılı alan adını kayıt edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, incelediğim kadarıyla hosting fiyatları da uygun. Yıllık baz olarak değil de aylık fiyatlandırma ile 0.99$'a kaliteli bir hostinge sahip olabilirsiniz.

. . . #bilisim 9 yıl önce
yeni yazılar → anasayfa ← daha eskiler

internete dair her şey