ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ hello@alifurkan.org

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

Ücretsiz bir aylık MOZ Pro hesabı açma

Çeşitli forumlarda bu taktikle hesaplar açarak 20-30₺ gibi fiyatlardan satış yapılmakta lakin bu taktik ile hesap açmak 5 dakika bile sürmüyor. Bunun için sahte kredi kartı oluşturmamız gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta çalıntı kredi kartı değil sahte kredi kartı kullanıyoruz. Yani aslında var olmayan ama sistem tarafından kabul edilebilecek bir BIN kullanıyoruz.

. . . #makaleler 1 ay önce

Radyo siteleri için SSL sorunu çözümü

Bildiğiniz üzere eğer sitenizde SSL kullanıyorsanız sayfanız http:// içerikli bağlantı barındırıyorsa SSL bağlantınızdan güvenli ibaresi düşüyor. Bunun için site içerisindeki kaynak kodlar dahil linklerin https:// olması gerekiyor. Normal siteler için bunu çevirmek pek problem olmuyor yalnız radyo siteleri için bu geçerli değil. Radyonuz IP:Port üzerinden çaldığı için ip'ye SSL tanımlamanız zor. Bunun çözümü için çok pratik bir yöntem göstereceğim sizlere.

. . . #makaleler 4 ay önce

Centos 7 sunucular için Node.js kurulumu

Node.js, açık kaynak kodlu olarak kullanıcılara ücretsiz sunulan, ağ alışverişi sağlayan uygulamalar tasarlamak için kullanılan çalışma ortamıdır. Ana betik dili JavaScript'dir. Bu yazımızda Linux Centos 7 sunucularınıza Node.js'yi nasıl kurabileceğinizi anlatacağım.

. . . #makaleler 7 ay önce
yeni yazılar → anasayfa ← daha eskiler

internete dair her şey