ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ hello@alifurkan.org

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

Ücretsiz bir aylık MOZ Pro hesabı açma

3 ay önce#makaleler

Çeşitli forumlarda bu taktikle hesaplar açarak 20-30₺ gibi fiyatlardan satış yapılmakta lakin bu taktik ile hesap açmak 5 dakika bile sürmüyor. Bunun için sahte kredi kartı oluşturmamız gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta çalıntı kredi kartı değil sahte kredi kartı kullanıyoruz. Yani aslında var olmayan ama sistem tarafından kabul edilebilecek bir BIN kullanıyoruz.

Sahte kredi kartımızı oluşturmak için NamsoGen sitesine giriyoruz. BIN kısmına 527253 giriyoruz ve Generate butonuna basıyoruz, bize sahte kartlar veriyor. MOZ sitesinde yer alan bu bağlantıya giderek üyelik formunuz açalım. Hiçbir bilgiyi doğru vermenize gerek yok, zaten var olmayan bir kart giriyorsunuz. Enter your payment info kısmına NamsoGen sitesinden aldığımız kartlardan bir tanesini giriyoruz. Geri kalan bilgileri random girerek Sign up butonuna basıp üyeliğimizi tamamlıyoruz.

undefined

Artık hesabımız hazır. İsterseniz Account & Billing kısmına girerek pro planınızı iptal edebilirsiniz. Merak etmeyin iptal etseniz bile planınız 30 gün tamamlandıktan sonra bitiyor. Gelecek ay için yenileme yapmıyor.

Not: Bu yöntem Canva Pro, WordAI, ArticleForge gibi platformlarda da işe yaramaktadır.


internete dair her şey