ali furkan yılmaz kişisel web bloguAli Furkan YILMAZ hello@alifurkan.org

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

Discord sunucusuna toplu kullanıcı sokma

5 ay önce#calismalar

Python altyapısı kullanarak oluşturduğunuz discord üyeliklerini tek seferde nasıl sunucuya sokabileceğinizi göstereceğim. Bunun için Python 3 ve üzeri bir versiyon kullanacağız.

Öncelikle oluşturduğunuz discord üyeliklerin tokenlarını kaydetmiş olmanız gerekiyor. Eğer bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız chrome üzerinden hesaplara giriş yaptığınızda F12 tuşuna basıp DevTools penceresinden Console sekmesine gelerek aşağıdaki kodu çalıştırıp entera basıp hesaba ait tokenı görebilirsiniz.

var req=webpackJsonp.push([[],{extra_id:(e,r,t)=>e.exports=t},[["extra_id"]]]);for(let e in req.c)if(req.c.hasOwnProperty(e)){let r=req.c[e].exports;if(r&&r.__esModule&&r.default)for(let e in r.default)"getToken"===e&&console.log(r.default.getToken())}

Bu şekilde bütün hesaplarınızın tokenlarını bir text belgesinde toplayın. Ardından gerekli python çalışma dosyamızı github üzerinden çekin.

Github linki

Dosyamızı indirdikten sonra tokenlarınızı her biri tek bir satırda olucak şekilde tokens.txt dosyasının içerisine aktarın ve konsol ekranı üzerinden dc.py dosyasını çalıştırdıktan sonra sizden discord sunucunuzun davet linkini isteyecektir. Karşınıza çıkan alana linki girip entera bastığınızda işlem otomatik başlıyacaktır.

discord joiner

Eğer bu işlemi çok fazla hesap üzerinde yapıcaksanız kod dizini içerisine bekleme süresi tanımlamanızı öneririm discord güvenlik ağına takılmamanız açısından.

 

internete dair her şey