ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ hello@alifurkan.org

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

Ebrar Bilgisayar hakkında bilgilendirme

5 yıl önce#bilisim

Öncelikle ebrarbilgisayar.com güvenilir midir? Ürün alsam sorun çıkar mı? gibisinden merakları olan arkadaşlar için bilgilendirme geçeceğim.

Ürün alırken hiçbir problem yoktu. Kendilerinden 1000 liranın üzerinde alışverişte bulundum fakat aldığım parçalardan birisi normal kullanımda 2. günde yandı. Yaklaşık 16 gündür bu ürün hakkında bir sonuç çıkmasını bekliyorum. Bana verilen bilgiler nedense hep yanlış çıkıyor. Öncelikle parçayı geri gönderdiğimde büyük ihtimal parça değişir dediler, ne kadar sürede değişeceğini sordum. Teknik servisin kendi içlerinde, eğer ürün sorunluysa aynı gün yenisinin gönderileceği söylendi. Ayın 16'sında cuma günü büyük bir sevinç ile sabah sabah canlı desteğe bağlandım, kargoladığım ürün elinize ulaştı mı diye sordum, destek elemanı "kargolar öğleden önce tarafımıza iletiliyor" dedi. Bir an için 8 günlük bekleme süresi sona erdi diye sevindim, öğleden sonra inceleyip yenisini yollarlar diye düşündüm. Aynı gün öğleden sonra bağlandım, destek elemanı bu sefer "kargolar akşam üzeri tarafımıza iletiliyor" dedi, beynimden vurulmuşa döndüm. 1 gün değil 3 günüm daha çöpe gitmişti. Bugün salı günü ve ürünüm teknik servise gönderilmiş. Evet şu 1 gün içinde sonuçlanır, teknik servis kendi içimizde dediği departman. Sağolsun arkadaş telefonda bilgilendirdi, 1 hafta ile 10 gün içerisinde sonuç çıkarmış teknik servisten. Ayın 1'inde satın aldım ürünleri ve bugün ayın 20'si, hala kullanmak nasip olmadı.

Özetlemek gerekirse; ebrarbilgisayar.com adresi pişmanlıktır, mağduriyet sebebidir. 3-5 kuruş daha ucuza ürün alacağım diye bu tür rezaletler yaşamayın. Gerekirse vatanbilgisayara, teknosaya gidin ürünü gözünüzle görerek, elinizle inceleyerek alın.


internete dair her şey