ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ [email protected]

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

CS:GO Roulette ve Coinflip Yazılımı

Yazılım php tabanlı olup yönetim paneline sahiptir. Yazılımı çalıştırmak için Linux işletim sistemine sahip sunucu gerekmektedir. Bunun sebebi site üzerinde bulunan roulette, coinflip oyunları ve steam takas botunu çalıştırmak için. Tamamen açık kaynak kodlu olduğundan satın alan kişi istediği konsepti uygulayabilir. Ben özgün olması açısından FoodGames adında bir konsept uygulayarak Waffle vs Pizza tarzı bir şey yaptım.

. . . #calismalar 21.05.2017

PHP teknik servis takip sistemi

Birçok firmanın müşterilerine kolaylık olsun diye kullandıkları güzel bir sistem. Panelden oluşturduğunuz kodu ürünün tamiri için size gönderen müşteriye vererek aşamaları adım adım takip etmesini sağlayabilirsiniz.

. . . #calismalar 03.03.2017

Evsanatı PHP Radyo Yazılımı v2

Daha öncesinde ücretsiz olarak paylaşmış olduğum Evsanatı Radyo Script'i mevcuttu. Bu versiyonda birkaç hatanın giderilmesi ve birkaç modülün ilave olarak eklenmesiyle ücretli olarak üst versiyonunu yayınlamaya karar verdim.

. . . #calismalar 02.01.2017

PHP zaman akışlı radyo scripti

Sade ve göz yormayan bir tasarıma sahip olan yeni yazılımda Facebook api sistemi kullanıldı. Kullanıcılar sorunsuz bir şekilde Facebook aracılığı ile login olarak mesaj, istek gönderebiliyorlar. Tam zamanlı akış sağlayan sistem, dj panelinden onaylanan mesajları anasayfada göstermekte. 

. . . #calismalar 30.06.2016

Php tabanlı interaktif sözlük scripti

Bu yazılımı ilk olarak r10'da paylaşmıştım fakat sonrasında birkaç ufak hatalar olduğunu gördüm. En basitinden örnek vermek gerekirse başlıkta ı harfi varsa açmıyordu. Bu tür hataları derledikten sonra tekrar paylaşmak istedim. Ayrıca hostundan kaynaklı sorun alanlar için alternatif bir yöntem de göstereceğim.

. . . #calismalar 28.05.2016
anasayfa

internete dair her şey